530 004 464 Napisz do nas! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
HomeStylizacja paznokci

Stylizacja paznokci

Niemal każda kobieta pragnie mieć piękne paznokcie, ponieważ to właśnie one są niewątpliwą ozdobą dłoni. Stylizacja paznokci może być przeprowadzona samodzielnie bądź też w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Bardzo dużą popularnością cieszą się obecnie tak zwane tipsy. Szczególnie chętnie decydują się na nie kobiety, które mają problem z obgryzaniem paznokci oraz panie, których naturalne paznokcie nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Przedłużone paznokcie tworzy się przy pomocy specjalnego żelu bądź akrylu. Taki sztuczny paznokieć można wykonać przy pomocy tipsa, na który nakłada się wspomniane żel czy akryl, a także przy pomocy szablonu, na którym paznokieć jest formowany (szablon następnie jest zdejmowany).

Przedłużone paznokcie można zdobić na wiele rozmaitych sposobów. Kolejny sposobem dbania o paznokcie jest manicure, który jest zabiegiem dotyczącym zabiegu wykonywanego na paznokciach u rąk oraz pedicure wykonywany na paznokciach u nóg. Zabiegu te polegają nie na samym malowaniu paznokci, ale także na ich oczyszczeniu, ewentualnym skróceniu i wypiłowaniu oraz na wyrównaniu skórek. Zabiegi te mogą być zakończone masażem.

W naszym salonie w Gliwicach, zaopiekujemy się Twoimi paznokciami w najlepiej jak tylko się da!