530 004 464 Napisz do nas! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
HomePielęgnacja twarzy

Pielęgnacja twarzy

Życie w ciągłym pośpiechu, jak również w coraz bardziej zanieczyszczonym środowisku, nie wpływa dobrze na kondycję ludzkiej skóry. Zwłaszcza twarz bywa podatna na wpływ tego rodzaju czynników i szybko zaczyna wyglądać na zmęczoną, dodając lat i powagi. Domowe zabiegi mogą być niewystarczające, a wtedy właściwym rozwiązaniem staje się wizyta u kosmetyczki. Profesjonalna pielęgnacja twarzy składa się z kilku etapów, a cały zabieg można powtarzać w miarę potrzeby co pewien czas.

Pamiętajmy, żeby wybierać tylko renomowane gabinety, w których przestrzega się zasad higieny, a także używa preparatów pielęgnacyjnych bezpiecznych dla zdrowia skóry. Najczęściej pierwszym zabiegiem, jaki wykona nasza kosmetyczka, będzie dokładne oczyszczenie twarzy, przy czym metoda tego oczyszczania zostanie dobrana do rodzaju cery. Wykonuje się również hydrabrazję, po której skóra twarzy wygląda o wiele bardziej młodo i świeżo. Jeśli mamy problem z trądzikiem, ciekawym zabiegiem będzie terapia laserowa. Ceny zabiegów są różne.

Z przyjemnością zaopiekujemy się Twoją twarzą! Odwiedź nas w Gliwicach i przekonaj się o tym!