ul. Grodowa 1, Gliwice
+48 530 004 464   /  +48 661 443 666

Dr Renaud

salon kosmetyczny

NASZ SALON

Zadbamy o ciebie

W dzisiejszych czasach słowa „piękno” i „uroda” znaczą wiele więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Kobiety dbają o swój wygląd, bo mają ku temu większe możliwości, ale też i współczesny świat narzuca kult piękna, z którym trudno walczyć. Czy to źle? Niekoniecznie. Tajemnicą nie jest, że kobieta zadbana, to kobieta szczęśliwa. Do dyspozycji wszystkich kobiet chcących pielęgnować swoją urodę jest masa niezliczonych kosmetyków, które mogą kupić w drogeriach i sklepach. Czasem jednak warto, dla dużo lepszych efektów, skorzystać z oferty salonu kosmetycznego.

Takiego, jakim jest nasz salon w Gliwicach. Jest to przyjazne miejsce, wszystkim Panią. Mogą tu nie tylko dbać o swoją urodę, ale i spędzić przyjemne chwile w pełni profesjonalnym, zadbanym, nowoczesnym salonie, gdzie panuje wyjątkowo miła i przyjazna atmosfera. Traktujemy wszystkie odwiedzające nas panie nie w kategoriach klientek, ale i przyjaciółek, którym zaproponować staramy się to, co najlepsze.

Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą skorzystać z profesjonalnych i bezpiecznych dla skóry kosmetyków i zabiegów, które dopasowywane są indywidualnie dla każdej naszej klientki.

Nasza kosmetyczka zadba o ciało i podzieli się wieloma cennymi wskazówkami dotyczącymi właściwej i efektywnej pielęgnacji. Zapewniamy pełen profesjonalizm i skuteczność, oraz wyjątkową atmosferę. Warto skorzystać.

 

Zapytaj o wolny termin wizyty

Klinika Dr Renaud

gabinet kosmetyczny

ul. Grodowa 1
Gliwice 44-100
klinikadrrenaud@gmail.com