530 004 464 Napisz do nas! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
HomeMikrodermabrazja

Mikrodermabrazja

Coraz popularniejszy wśród Pań, ale także i mężczyzn staje się zabieg Mikrodermabrazji. Warto wiec ująć, czym jest i jakie ma zastosowanie. Mikrodermabrazja jest zabiegiem polegającym na ścieraniu kolejnych warstw naskórka. W czasie jego trwania usunięta zostaje zrogowaciała część naskórka, a to z kolei pomaga nam poradzić sobie z problemami skórnymi, które pojawić się mogą w każdym wieku.

Mikrodermabrazja to metoda zapoczątkowana przez dermatologów, jednakże dziś wykonują ją także zakłady kosmetyczne. Najczęściej stosuje się ją, aby leczyć trądzik, przebarwienia, piegi, zmarszczki, a także zmiany po trądzikowe.

Współcześnie mamy możliwość podzielenia tego zabiegu na trzy kategorie, jakimi są: mikrodermabrazja rundowa, diamentowa oraz tlenowa. Główną i zarazem podstawową zaletą tego zabiegu jest to, iż pozwala on naszej skórze osiągnąć nowy i o wiele lepszy wygląd.

W naszym salonie kosmetycznym w Gliwicach, wykonujemy tej zabieg w każdej z podanych kategorii.