530 004 464 Napisz do nas! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
HomeMezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa

W ofercie naszego salonu kosmetycznego możemy się spotkać z wieloma ciekawymi zabiegami, których nazwy na początku niewiele nam mówią. Jednym z takich zabiegów jest mezoterapia mikroigłowa. Określa się ją czasem jako "lifting bez skalpela", ponieważ w efekcie wybrania tego zabiegu kosmetyczka poprawia wygląd skóry, redukuje występujące zmarszczki, wygładza tzw. owal twarzy - osoba po wyjściu z gabinetu wygląda zauważalnie młodziej. Podczas mezoterapii mikroigłowej wykorzystywane jest specjalne urządzenie stymulujące skórę, którego działanie dociera aż do mięśni ją podtrzymujących.

Sednem zabiegu jest jednak użycie kwasu hialuronowego. Jeśli osoba poddająca się zabiegowi chce pozbyć się zaawansowanych zmarszczek, wybiera rozszerzoną jego wersję, z zastosowaniem dodatkowego preparatu. W serii zabiegów mezoterapii mikroigłowej powinno się znaleźć średnio pięć wizyt powtarzanych co kilka dni. Później trzeba jeszcze wracać do gabinetu mniej więcej co miesiąc, aby nie stracić efektów działania zabiegu.

Ten zabieg naprawdę jest skuteczny! Przekonaj się o tym o odwiedź nas w Gliwicach w naszym salonie!