530 004 464 Napisz do nas! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
HomeMezoterapia igłowa

Dzięki wysokiej skuteczności mezoterapia staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem estetycznym. Poprzez wprowadzanie w głąb skóry odpowiednio dobranych substancji, poprawia jej wygląd, ujędrnia i odmładza. Mezoterapia igłowa może być przeprowadzona na kilka różnych sposobów, jednak każdy z nich polega na wprowadzeniu preparatów leczniczych w skórę za pomocą wielu małych nakłuć. Dzięki temu, substancje odżywiające wnikają do warstwy skóry właściwej oraz tkanki podskórnej.

Mezoterapia igłowa może być przeprowadzona za pomocą igły i strzykawki, specjalnego aparatu lub rollera, w zależności od wskazań do zabiegu, kondycji skóry i oczekiwanych efektów. Zabieg polecany jest nie tylko osobom, które chcą zapobiegać postępującemu starzeniu się skóry, ale także borykającymi się z rozstępami, cellulitem oraz bliznami różnego pochodzenia. Mezoterapia igłowa jest stosowana do wzmacniania osłabionych cebulek włosowych i hamowania nadmiernego wypadania włosów. Dla uzyskania najlepszych efektów wymagane jest poddanie się serii zabiegów.