530 004 464 Napisz do nas! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
HomeMezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa

Jest to nowoczesna metoda, ale także bezinwazyjna, która służy przede wszystkim do wprowadzania preparatów regenerujących i leczniczych do skóry właściwej. Metoda ta jest coraz częściej wykorzystywana w gabinetach medycyny estetycznej. Terapia ta jest innowacyjną metodą, w której używany jest prąd o wysokiej częstotliwości, dzięki której zostają otwarte kanały hydrofilowe. Korzyści jakie płyną z tego zabiegu jest naprawdę dużo. Przede wszystkim jest to bezinwazyjna metoda, czyli niechirurgiczna, nie ma praktycznie skutków ubocznych.

Jest to bardzo skuteczna metoda, dzięki której usuwamy zmarszczki, a także poprawiamy jakość skóry. Mezoterapię możemy stosować na twarz, dekolt, szyję, pośladki, dłonie, brzuch, również na ramiona. Zabieg ten to również doskonała profilaktyka przeciw starzeniu się skóry. Mezoterapię bezigłową wykorzystujemy również w celu leczenia blizn, czy rozstępów. Nie czekaj, skorzystaj z naszej oferty już dziś. Zabiegi wykonuje doskonała specjalista.

Warto skorzystać z naszej oferty i odwiedzić salon kosmetyczny Kosmetics w Gliwicach, w celu skorzystania z tej innowacyjnej metody!