ul. Grodowa 1, Gliwice
+48 530 004 464   /  +48 661 443 666

Dr Renaud

salon kosmetyczny

MAKIJAŻ

makijaż GliwiceMówi się, że dobry makijaż potrafi wydobyć piękno z każdej kobiety. I szczerze mówiąc coś w tym jest. Kobiety od młodzieńczych lat uczą się (podpatrując swoje mamy) jak powinien wyglądać dobry makijaż. Ale czy faktycznie w dorosłym życiu potrafią dobrać makijaż do okazji. Czy potrafią rozróżnić makijaż dzienny od wieczorowego? Czym powinien się różnić makijaż dzienny od ślubnego? Na pozór sprawa jest prosta makijaż dzienny od wieczorowego różni się nasyceniem i ilością kolorów jakie powinniśmy użyć. Ale według mnie i tak nie uda nam się osiągnąć takiego efektu jak w profesjonalnym salonie kosmetycznym.

Obsługa naszego salonu kosmetycznego dobierze odpowiednie kolory do naszej cery, preferencji czy koloru oczu. A co gdy chodzi o makijaż ślubny? Nie znamy kobiety która sama potrafiła by sobie zrobić tego typu makijaż, który musi przetrwać wiele godzin zabawy. Kobieta pomimo łez wzruszenia powinna wyglądać nienagannie i świeżo, a makijaż musi zostać w nienaruszonym stanie. Wiele Pań same niejednokrotnie wybierają tańsze odpowiedniki dobrych markowych środków. I nie ma w tym nic złego chyba, że zależy nam na zrobieniu wrażenia. Wtedy naprawdę dobrym rozwiązaniem jest salon kosmetyczny, w którym obsługa idealnie dobierze makijaż do okazji na którą się wybieramy.

W związku z czym serdecznie zapraszamy do Gliwic, do naszego salonu! Zadbamy o to, aby każda z Pań czuła się wyjątkowo i pięknie, w indywidualnie dobranym makijażu!

Klinika Dr Renaud

gabinet kosmetyczny

ul. Grodowa 1
Gliwice 44-100
klinikadrrenaud@gmail.com