530 004 464 Napisz do nas! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
HomeLipoliza iniekcyjna

Piękna, wymodelowana sylwetka to marzenie nie jednej kobiety. Tylko jak ją osiągnąć? Czy wystarczą intensywne ćwiczenia na siłowni i zdrowa dieta? A może istnieją inne, skuteczne sposoby na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej? Co mogą w tym temacie zaoferować nam profesjonalne salony kosmetyczne?

ZABIEG LIPOLIZA

Lipoliza uważana jest błędnie za metodę odchudzania, tymczasem jest to zabieg, który ma za zadanie usunąć pewne nagromadzenia tłuszczu w ciele, tym samym skutecznie modelując naszą sylwetkę. Oznacza to, że samo stosowanie lipolizy nie sprawi, że zgubimy dziesięć kilo, jednakże lipoliza z pewnością pomoże na przykład w walce z tzw. "boczkami', których nie możemy wyeliminować za pomocą aktywności fizycznej oraz diety.

PRZEBIEG LIPOLIZY

Zabieg ten polega na wstrzyknięciu w tkankę podskórną roztworu fosfatydylocholiny i deoksycholatu za pomocą igły. Przeprowadzony przez wykwalifikowanego lekarza jest bezbolesny i komfortowy dla pacjenta. Możliwe jest podanie pacjentowi środków znieczulających.