530 004 464 Napisz do nas! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
HomeDepilacja woskiem

Depilacja woskiem

Tu trzeba przyznać otwarcie, nie należy do najprzyjemniejszych zabiegów kosmetycznych, jakim poddają się kobiety (a coraz częściej także mężczyźni). Jednak nasza kosmetyczka poprzez właściwe przygotowanie i podejście zapewni w czasie takiego zabiegu właściwy komfort naszych klientów. Depilujemy woskiem różne części ciała, od nóg przez pachy po tak zwany "wąsik".

Klient zapraszany jest na specjalną leżankę/fotel. Kosmetyczka przygotowuje wosk (podgrzewa), po czym nakłada ostrożnie patyczkiem na żądaną część ciała. Następnie szybko przykłada specjalny plaster/materiał po czym zrywa go. Na koniec zabiegu część ciała poddana depilacji zwyczajowo jest nacierana olejkiem w celu złagodzenia ewentualnych dolegliwości.

Nie czekaj i już teraz umów się na wizytę w naszym salonie w Gliwicach, a zobaczysz, że depilacja woskiem wcale nie musi być nieprzyjemna!